Apie vertimų biurą

2005 m. savo veiklą pradėjęs vertimų biuras „Ambita.lt“ siūlo įvairių dokumentų vertimo raštu paslaugas iš/į rusų, anglų, lenkų, latvių, estų, vokiečių, prancūzų, ukrainų ir kt. kalbas. Nusprendėme išsiskirti ne kalbų gausa, o susitelkti ties tomis kalbomis, kurios per biuro gyvavimo laikotarpį turėjo didžiausią paklausą tarp mūsų užsakovų.

Mūsų vertimų biure dirba lietuvių ir užsienio kalbų specialistai, įgiję filologinį išsilavinimą, tobulinę savo žinias Vilniaus universiteto Vertimo studijų katedroje, mokęsi ekonomikos ir vadybos, telekomunikacijų ir informacinių technologijų mokslų, todėl mūsų versti dokumentai pasižymi ne tik taisyklinga ir sklandžia kalba, bet ir skirtingoms sritims būdinga leksika.

Versdami tekstus konsultuojamės su Valstybine lietuvių kalbos komisija, teisės, ekonomikos ir kitų sričių specialistais. Vertimus mūsų biure atlieka patikrinta savo darbą mylinčių ir išmanančių vertėjų grupė, tekstai yra peržiūrimi kalbos redaktorių, todėl visiškai atsakome už vertimų kokybę, sutartų sąlygų vykdymą ir nepriekaištingai parengtus dokumentus.

Vertimai mums yra daugiau nei amatas. Kalbos — tai mūsų darbo įrankis, pomėgis ir aistra. Mes džiaugiamės, kad turime galimybę dirbti savo išsilavinimą bei žinias atitinkantį darbą ir nuolat tobulinti savo įgūdžius.

Straipsnis apie mus rusų k. DELFI.lt (pdf), originalas nuoroda atsidaro naujame lange

Norite prisijungti prie mūsų darnios komandos?